Az Univerzál Kereskedelmi Zrt Ferro Pont Üzletlánca pályázatot hirdet
boltvezető helyettesi munkakörbe, békéscsabai telephelyére.
(www.ferropont.hu)

Az ideális jelölt rendelkezik:

-         - felsőfokú kereskedelmi, közgazdasági vagy fémipari végzettséggel

-         - kereskedelmi, logisztikai, vezetői és számítástechnikai ismeretekkel,
       vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalattal

-         - fémekkel, ipari műanyagokkal kapcsolatos áruismerettel

-         - üzletkötői múlttal

-         - német vagy angol nyelvismerettel

    - B kategóriás jogosítvánnyal

A pályázó feladata:
      a Ferro Pont Üzletlánc szerteágazó áruforgalmi tevékenységében való
      irányítói, beszerzői, üzletkötői és adminisztratív feladatok ellátása.

Jövedelem:

havi alapbér, cafetéria és éves jutalom az eredményesség függvényében,
      a pályázó adottságai alapján, megegyezés szerint.

Fényképes pályázatok leadási határideje: 2021. 03. 19.

Váltás teljes nézetre!
Az oldal tetejére!